Ares

Popis

PFC ARES Widget je ZOHO aplikace, sloužící k vyhledávání a ověřování společností v rejstříku ekonomických subjektů ARES spravovaném Ministerstvem financí ČR.

Instalace

  1. Přejděte na stránku https://payments.zoho.com/html/store/tagyourpartner.html , na které vyberete produkty ZOHO (popřípadě zaškrtněte “Vybrat vše” v pravém horním rohu stránky) a kliknete na tlačítko “Označit partnera”.
    Do následujicího okna vložte jako kód partnera “PROFUTUROCZECH” (bez uvozovek)
  2. Pro instalaci PFC ARES Widget přejděte na stránku (https://crm.zoho.com/market/installPrivatePlugin.do?portalName=radekmatou2&nameSpace=pfcgroupares&versionIndex=2853471000000261005, kde naleznete instalační link.

Vyhledávání

Tlačítko - načíst z Ares

Tlačítko – načíst z Ares

ZOHO modulu Firmy (popř. Zákazníci) klikněte na tlačítko „načíst z ARES“ umístěné v horní liště stránky pro založení nového záznamu v tomto modulu.

Otevře se dialogové okno widgetu, které umožňuje 2 varianty vyhledání ekonomického subjektu:

Vyhledávání dle názvu vyžaduje zadání „Názvu společnosti“ (popř. jeho část), případně upřesnit dotaz zadáním položek Obec a Ulice.

Po následném kliknutí na tlačítko „Vyhledat“ se zobrazí seznam nalezených společností.

Po vybrání hledané společnosti potvrdíte výběr kliknutím na tlačítko „Vybrat“.

PFC ARES Widget má schopnost hlídat duplicitu záznamů a tedy v případě, že již hledaný ekonomický subjekt v databázi ZOHO existuje, zobrazí se dialogové okno s možnostmi:

Dialogové okno - Záznam existuje

Dialogové okno – Záznam existuje

V případě, že zvolíte možnost „Pokračovat“ widget Vás ponechá na editační stránce a předvyplní pole, pro zadání nového záznamu v modulu Firmy (popř. Zákazníci).

V případě, že zvolíte možnost „Přejít k existujícímu záznamu“ bude otevřena stránka s již existujícím záznamem, s kterým budete moci nadále pracovat.

Kontrola existujícího záznamu

Tlačítko - zkontrolovat Ares

Tlačítko – zkontrolovat Ares

ZOHO modulu Firmy (popř. Zákazníci) klikněte na tlačítko „Zkontrolovat ARES“.

Aplikace PFC ARES Widget se pokusí najít záznam v rejstříku ekonomických subjektů ARES a v případě nalezení záznamu zkontroluje správnost zadaných údajů v systému ZOHO oproti této státní databázi.

V případě, že se data budou lišit, zobrazí ZOHO odlišné položky, které si zakliknutím a výběrem zvoleného můžete v ZOHO aktualizovat (editace/aktualizace záznamu bude provedena kliknutím na „Použít“).

Zkontrolovat Ares - detail

Zkontrolovat Ares – detail

Licence

Po instalaci a prvním použití PFC ARES Widgetu je aplikace limitována vyhledáním 5 výsledků v ARES za posledních 24 hodin.

V případě, že bude překročen tento limit, zobrazí se po spuštění widgetu tato stránka:

Stránka s informací - Demo licence vyčerpána

Stránka s informací – Demo licence vyčerpána

Pro navýšení tohoto limitu přejděte nás kontaktujte na emailu info@pfc-group.com nebo pomocí Kontaktního formuláře viz níže.

Kontaktní formulář – Chcete se zeptat?

V případě zájmu vyplňte Kontaktní formulář

Vámi zaslaný dotaz bude zpracován na základě zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.).  Údaje budeme uchovávat maximálně 1 rok. Pokud budete chtít, souhlas můžete kdykoliv stáhnout.