• CRM Systém Zoho CRM a Zoho BIGIN

  Řízení vztahů se zákazníky tak, jak budete chtít. V počítači, na tabletu, v mobilu. 

  • Nejlepší pojištění na míru vaší cesty
  • Sjednání online do 3 minut
  • Porovnejte si více pojišťoven a ušetřete
  • Pojištění je platné ihned
  Sestavte si plán

Co je CRM a k čemu slouží? Seznamte se s Zoho CRM a Zoho BIGIN

CRM - Řízení vztahů se zákazníky, může být definováno mnohoznačně, podle toho co si od něj slibujeme. Pro jedny to je strategie jak identifikovat, porozumět, spravovat a naplňovat obchodní potřeby svých potencionálních i stávajících zákazníků. Pro druhé to je systém, který pomáhá získávat různé informace z více oblastí tak aby poskytl kompletní (360ti stupňový) pohled na zákazníkovy potřeby a požadavky a poskytuje různé možnosti jak řídit obchodní a marketingové procesy.
Zoho Crm

Zoho CRM software ve 4 funkčních 
a cenových variantách

ZOHO CRM má možnost být svým rozsahem nastaveno tak jak se vám to bude hodit. Od jednotlivců, kteří mohou využít verzi CRM Zdarma (CRM Free nebo verze CRM pro neziskovky), přes menší pracovní skupiny, které nemají nároky na přizpůsobení se systému jim, ale využijí vnitřní nastavení CRM, tak jak jsou. 

Plná verze CRM na zkoušku
Zoho Bigin Crm

Zoho BIGIN pro efektivní 
a jednoduchou práci

ZOHO BIGIN je zjednodušená a odlehčená verze ZOHO CRM. Neobsahuje nic, co není potřeba pro rychlou práci se zákazníky, příležitostmi nebo jednotlivými obchodními případy. Přesto ale má některé specifické funkce, které jsou pouze v nejvyšších verzích ZOHO CRM. Mezi ně patří email IMAP napojení ne emailové služby.

Plná verze CRM Bigin na zkoušku