Anketa o nejpopulárnější aplikaci ZOHO!

21.02.20 00:18:53 Od: Erik Elmer

Která aplikace ZOHO vás nejvíce zajímá? Chcete se dozvědět o některé z více jak 40 ZOHO aplikací více? Stačí si vybrat tu vaší apku v hlasování ZDE!

V posledním postu zde na Blogu, který jsme věnovali loňské recenzi CRM Systémů v PCMag jsem zmiňoval vnímaný místní nedostatek alternativ k známým, zavedeným značkám. U našich cloud aplikací to platí také a sem tam se objeví něco o alternativách k MS nebo Google aplikacím. A tak jsme se rozhodli, že o tom budeme psát více zde. Nemůžeme si dovolit dělat takové recenze jako PCMag ale můžeme se snažit popisovat otevřeně a objektivně to co o ZOHO aplikacích víme. A protože jich je skutečně hodně, (více jak 40), potřebujeme zjistit kde začít. Takže spouštíme takovou malou anketu, která má za cíl zjistit jak jsou ZOHO aplikace u nás rozšířené a známé.

Můžete označit vždy až 3 ZOHO aplikace v jednotlivých sekcích:

Obchod a marketing

Email a spolupráce

Finance

Lidské zdroje

IT a Helpdesk

vždy 1 až 3 aplikace. Rádi bychom požádali ale o označení aplikací, které opravdu nějak znáte nebo jste o nich slyšeli. Můžete vyplnit anonymně nebo uvést svůj kontakt, to je na vás. Každý ale kontakt zanechá a nějakou aplikaci ZOHO využívá, bude mít u nás zdarma individuální konzultaci dle svého výběru k tomu co potřebuje v ZOHO řešit.

Tak neváhejte a vyjádřete se, je to jednoduché. po stisku tlačítka níže se vám zobrazí odpovědní formulář.

Anketa - jaká apka ZOHO vás oslovila

Jen pro zajímavost, vše na těchto stránkách je děláno v ZOHO aplikacích (Zoho Sites, Zoho Forms, Zoho CRM, Zoho Annotator)