Business Choice Awards - 2019, PCMag

17.02.20 23:40:58 Od: Erik Elmer

O ZOHO CRM v PCMag a jak jsem na to přišel...

Tato recenze se mi dostala do rukou až poté, co mě vnější okolnosti donutily jí hledat. Důvod hledání byl trochu o mém egu. Zažil jsem opět vlnu dotazů typu: "Jak to, že o ZOHO CRM tady není vůbec slyšet. A co to je vlastně za firmu? Že je takhle velká? Vážně? To je divné, že bychom o tom ještě neslyšeli... Není to nějaký váš výmysl? 😏
Tehdy jsem si řekl, že je to vlastně pravda. Proč tady o ZOHO není moc slyšet? Samozřejmě si nepřipouštím, že jako jejich výhradní partner pro vývoj v ČR a SR toho děláme asi málo v oblasti PR 😂. A tak jsem se rozhodl se podívat na netu ven a zkusit něco najít. A bingo, našel jsem hned tohle...

Pod čarou dodávám, že smyslem nebylo polemizovat jaký CRM systém je nyní nejlepší ale zbavit se dotazů uvedených výše...


Uveřejňujeme překlad zahraničního článku ze zdrojů PCMag a ZOHO Corp.


Zoho CRM bylo vyhlášeno vítězem ceny PCMag "Business Choice Awards - 2019"

S potěšením oznamujeme, že PCMag - jeden z vedoucích online technologických magazínů - vyhlásil Zoho CRM vítězem svého hlavního ocenění Business Choice Awards pro CRM. Ocenění přichází poté, co PCMag rovněž vyhlásil Zoho CRM svým editorským výběrem jako CRM pro rok 2019 - "2019 Editor's Choice CRM".

Jsme velmi poctěni získáním tohoto ocenění, protože je vyjádřením dlouhodobějí prezentovaných názorů jak našich kritiků tak i zastánců.


Zoho CRM obdrželo celkově nejvyšší známku (7,4)  a získalo tak vzácné označení "jediné značky se získaným pozitivním Net Promoter Score (NPS) mezi všemi ostatními výrobci ve srovnání. Jsme velmi šťastní a vděční za velmi láskyplný přístup všech čtenářů PCMag.


"Ocenění Editora a jeho výběr CRM je sdílen s výběrem čtenářů v Business Choice ocenění.Jednoznačně se vyplatilo zaměření na mobilnost, stejně tak jako Zoho integraci s emailem a sociálními sítěmi. Čtenáři nejvíce oceňovali spolehlivost, schopnost rychle zachytit obchodní příležitost, zákaznicky upravitelné reporty a pracovní postupy - workflow. Prubířský test pro všechny kategorie, pokud jste nuceni pracovat v terénu mimo kancelář.


- PCMag, poznámka k tomu co odlišilo Zoho CRM od ostatní konkurence

Zde uvádíme několik vyčnívajících faktorů v rámci srovnání.


- Zoho bylo nejvíce doporučovaným programem mezi respondenty PCMag průzkumu se získaným skóre 8.0, zanechávající za sebou daleko a s přehledem další top CRM značky jako je například Salesforce.- Zoho CRM taktéž skórovalo 8.0 a výše v kategoriích jako je Spolehlivost, Emailová integrace na různé poskytovatele, Schopnost rychlého zachycení obchodní příležitosti, Sledování emailů a integrace se Sociálními sítěmi. Žádný jiný výrobce nedosáhl tuto 8mi bodovou hranici ani v jedné z těchto kategorií.- Zoho CRM vysoce oceňované mobilní aplikace pro iOS a Android, získaly maximální počet bodů 8.5, s velkým odstupem se umístily se sdíleným hodnocením 6.6 bodu Salesforce a Microsoft Dynamics, následováni Oracle se 6.5 body. Toto nejvyšší TOP hodnocení Zoho za mobilní aplikace-klienty CRM se vyznačovalo i největším bodovým odstupem ze všech ostatních kategorií ve srovnání.
- Zoho CRM má transparentní ceny s vysoce oceňovaným poměrem cena/výkon jednotlivými respondenty s výsledným nejvyšším hodnocením v kategorií 8.2, následovaným Microsoft Dynamics s 6.4 a NetSuite s 6.0 body.
Toto je výsledkem pokračující přízně a důvěry našich uživatelů, které v nás vložili a které potvrzují, že ti kdo používají ZOHO, jej skutečně milují.

Vaše podpora nás dále motivuje a akceleruje naše úsilí poskytovat vám prvotřídní CRM systém světové kvality pro vaše podnikání.

Nakonec bychom rádi poděkovali i čtenářům PCMag za to, že toto srovnání umožnili. Celé srovnání a jeho obsah můžete vidět na tomto umístění oficiálních stránek PCMag Business Choice Awards

O PCMag Business Choice Award 2019 srovnání

PCMag Business Choice Award byla realizována v období od 13.května 2019 do 3.června 2019. Více informací o způsobu realizace průzkumu a srovnání naleznete zde.

Více info o CRM a Demo