logo_kancelar

Společnost Pro Futuro Consulting a. s. (PFC) působí na trhu všeobecného a odborného vzdělávání OD ROKU 1996. Je součástí holdingu Central European Services, a.s.

Jsme autorizovaným školícím střediskem společnosti Hewlett Packard. V současné době nabízíme unikátní školení pro více než 500 HP partnerů v oblasti obchodní, servisní a technické. Školení zajišťujeme na klíč v našich prostorách i u partnerů. Máme tým špičkových konzultantů a dlouholeté kow-how.

Dále jsme dodavatelem tiskových řešení HP pro Českou republiku a tato řešení díky svým dlouhodobým zkušenostem a profesionálnímu zázemí nabízí i na všech ostatních platformách. Rozšíření funkcí tiskáren a tím také jejich efektivnější využití je v současné době jedinečnou příležitostí k úsporám a rozšíření jejich technických možností.

Naše společnost je autorizovaným testovacím centrem PearsonVue a nabízí možnost skládání mnoha různých testů.. Disponujeme 4 testovacími stanicemi a Váš test můžeme připravit po domluvě do druhého dne.

Samostatnou oblastí činnosti jsou mediální tréninky a PR konzultace. Tyto programy zajišťuje naše divize Centrum mediálního vzdělávání.

Odborní konzultatni

Kontakt

HP ELP logopearson_nuance