Systém ZOHO, který nabízí vše v jednom pro provoz celého vašeho podnikání, poskytujeme s českou lokalizací. Zajišťujeme odborný helpdesk a podporu při implementaci systému ZOHO do vaší firmy. Jsme prémiovým partnerem pro Českou republiku.

Více info zde.


Aktuálně:

Poznejte trendy a inovace na dubnové CRM konferenci

Ve středu 25. dubna 2018 se opět sejdou manažeři, kteří pracují na budování vztahu se zákazníky, chtějí se inspirovat, vidět reálné výsledky a slyšet příklady použití CRM ve firmách. Akce navazuje na loňský úspěšný první ročník a je určena zástupcům společností, které hledají vhodné CRM pro růst svého byznysu, i těm, kteří ho již zavedli a podělí se o své dobré i špatné zkušenosti.

Jednotlivé prezentace i speciální workshopy se zaměří na různé oblasti CRM, představí trendy na českém trhu i konkrétní zkušenosti zákazníků s výběrem i implementací CRM systému. Součástí bude i otevřená diskuse s vybranými řečníky a nebude chybět ani prostor pro individuální navazování kontaktů a vzájemnou výměnu informací.

CRM je velmi aktuální téma, rozšiřuje se do malých i velkých společností,“ řekla Anna Dufková, organizátorka konference. „Na konferenci představíme trendy z této oblasti, inovativní nástroje i zkušenosti, jak využívat CRM s přínosem pro zákazníka i byznys. Přijďte se inspirovat, jak CRM může pomoci růstu obchodu.

Mezi řečníky vystoupí Filip Dřímalka, který představí digitální inovace. Nikola Pleska ze společnosti Microsoft se zaměří na zákaznickou zkušenost. Jan Svatoš z AspectWorks poví o důležitosti CRM jako hlavního systému ve firmách. Také se podíváme na téma GDPR s Petrou Dolejšovou z eLegal.  Na téma Automatizace procesů v ZOHO vystoupí Erik Elmer ze společnosti Pro Futuro Consulting.  Těšit se můžete i na zkušenosti zákazníků. Detailní program a seznam všech řečníků naleznete zde, kde je možné také rezervovat vstupenky.

Akci organizuje portál www.vyber-crm.cz.